muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Biografija

Go down 
AutoriusPranešimas
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Biografija   Biografija Empty2010-04-15, 20:05

Pilnas vardas Matthew James Bellamy.
Gimimo data, vieta 1978 birželio 9 d., Kembridžas, Anglija (31 metai).
Grupėje dainuoja, groja gitara, klavišiniais, pianinu. Kuria muziką ir dainų žodžius.
Šeima tėvas George, motina Marilyn ir sesuo Rhian.

Vaikystė

Matthew gimė 1978 metų liepos 9 dieną Kembridže, kartu su šeima gyventi į Devoną jis perskiraustė kai jam 10 metų. Matthew tėtis, Džordžas grojo grupėje pavadinimu „The Tornades“, kuri buvo pirmoji grupė iš UK tapusi US 1 vietos hitu. Matthew tėvai išsiskyrė kai jam buvo 14 metų. “Buvo gerai namuose, vidurinė klasė, turėjome pinigų.“ Matthew sakė “Na iki kol man suėjo 14. Manau aš turėjau beveik viską ko norėjau iki 14 metų, taip. Tada, viskas pasiketė, tėvai išsiskyrė, ir aš išvykau gyventi pas savo močiutę, o ten nebuvo tiek pinigų. Aš turiu sesę kuri yra jaunesnė už mane, tiksliau ji mano įseserė: mano tėtis turi ją nuo kitos santuokos, ir taip pat vyresnį brolį. Iki keturiolios muzika buvo mano gyvenimo dalis, kadangi ji buvo ir dalis mūsų šeimos rato: mato tėtis buvo muzikantas, jis turėjo grupę ir t.t. Bet pats groti pradėjau tik tada kai persikrausčiau pas senelius. Tai buvo lyg poreikis man.”

Matthew groti pianinu pradėjo šešerių, bet tėvų nebūvimas pasuko jį link gitaros kai jis buvo 14. Jo tėvai ir vyresnysis brolis naudojo Ouija lentą susisiekti su numirusiaisiais, kurią Matt‘as atrado kai vėlai vakare kai klajojo apatiniame aukšte. Tada jis tuo susidomėjo po to kai jo tėvai išsiskyrė. „Tai buvo įdomu eiti į mokyklą ir dešimtmečiams vaikams pasakoti apie visą tai ką jie laikė gana šiurpiu dalyku ir aš buvau gana sužavėtas, kad dariau kažką kas buvo baisu kitiems žmonėms bet ne man.“ Jo įsitikinimai pasikeitė po vienos korespondencijos, kuri išprognozavo pirmąjį Persijos įlankos karą prieš metus kai jis prasidėjo. „ Mano įsitikinimai visam šitam dalyke pasikeitė. Dabar aš tikiu, kad susisieki su kažkuo tavo pasąmonėje, kas gana skiriasi. Kažkas ko tu galbūt nežinojai jau buvo ten. Tai tikriausiai labiau realu nei galvojimas, kad tu susisieki su kažkuo kas jau miręs. Ir aš tai praktikuoju.”
Bellamy pirmasis prisiminimas yra dužtantis brangus šeimos palikimas – didžiulis veidrodis – po kibiro paleidimo sukantis aplink veidrodį su juo, dėl to jo motina paskelbė, kad jis prakeikė jų šeimą septyniariems metams. Tai ivyko metai prieš tėvų skyrybas. 1999 metų gruodį, jis teigė, kad tai buvo labiausiai persekiojantis kaltės jausmu prisiminimas.

Įdomybės

Bellamy naudoja Manson‘o gitaras sukurtas ir užsakytas Hugh‘o Manson‘o.

Paprašius, Bellamy vieną kartą davė tokį patarimą orgijose: „Tai labai lengva. Niekučiai. Tai taip lengva. Visko ko tau reikia tai kaukės arba kepurės. Kai žmonės užsideda kvailas kepures, jie truputėlį atsipalaiduoja. Tada tau reikia kelių draugų kurie būtų labai artimi vienas kitam. Tada jie susigrūda vienas su kitu ir nuo to viskas prasideda. Tai taip paprasta. Tiesiog susigrūdimas, kūtenimasis ir niekučiai.“

Bellamy dalinosi butu Londone su Tom‘u Kirk‘u ir Howard‘u iki pat 2002 metų.

Bellamy gali pats save kutenti.

Matthew prisidėjo prie originalaus puslapio http://www.muse-official.com svetainėje pavadinimu „ Matt‘o slankiojantis puslapis“. Matt‘as sugadino pirmąjį puslapio įkūnijimą kai netyčia ištrynė katalogą kuriame buvo patalpinta svetainė, kai bandė išmokti HTML.

Bellamy moka pasakyti abecelę nuo galo: zyxwvutsrqponmlkjihgfedcba.

Bellamy svajoja, jog Žemėje sunkio jėga būtų mažesnė, kad išmirtų visi vorai

Jo ūgis – 1,73 m.

Matt‘as gyvena Moltrasio mieste, Italijoje.


Praeities darbai

Karavanų valytojas;
Dažytojas ir dekoratorius – su savo draugu Džeiku.
Atgal į viršų Go down
 
Biografija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Biografija
» Biografija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Grupė :: Matthew Bellamy-
Pereiti į: