muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Muse Sapnai

Go down 
+11
rožinis zefyriukas.
whatever
Lyle.
Flightless.
mattersmatter
jovita
Goda
Violeta
megameda
Mirta
PadėjėjasBobas
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-08-02, 19:18

Šitą dainą beje ;D :



Atsimenu, kad tokia apšalus buvau :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-08-08, 16:01

Aš pirmą kartą savo gyvenime praitą savaitę sapnavau kažką, susijusio su Muse. Na, ne pačiais nariais bet... su jų atributika.:DD
Vienžo, buvau Vokietijoj, Berlyne. Su tėčiu ir broliu užėjom į tokią "Cover Music" parduotuvę, tokia šiaip išties egzistuoja, prekiauja įvairių muzikos ir kino žvaigždžių atributika. Ir aš ūmai pamačiau Muse marškinėlius. Ir taip klykti pradėjau, kaip nesveika: "tėti tėti, maldauju nupirk šį stebuklą, viską už tai atiduosiu!!!" :DDD O tada pabudau.;x



EDIT:

Štai nepadelsė ir patys Muse pas mane į sapnus ataiti! Sapnavau, kaip eidama gatve užtikau Matt, Dom ir Chris, vienžo, visus iki galo.:D Išsitraukiau iš rankinuko užrašų knygutę (nieko rašančio neradau) ir kūlversčiais pasileidau link jų. Laimei, Matt kažkaip stebuklingai turėjo kišenėje tušinuką, ir šiaip, jie nuo manęs nebėgo!:D Visi man gražiai tvarkingai pasirašė, Matt net kažkokį linkėjimą brūkštelėjo. Iš tos laimės net apsiverkiau, su visais apsikabinau, dar apie kažką šnekėjom, bet vidury pokalbio pabudau.>.<
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-12-08, 16:54

Yay, aš šiandien sapnavau Matteh xDD
Pradžioj atsimenu aš su savo klase ir matematikos mokytoja atvažiavom į kažkokį mišką spręst tokio laabai užknisančio uždavinio (rofl, su kuoliukais kažkoks). Ir iš kažkur ten Matt atsirado, arba visą laiką su mum buvo ._. tai visa klasė aiškinosi toliau tą uždavinį, o aš su Matteh jei neklystu grybavom ten kažkur xDD Ir toks baisuoklas žmogus visada lakstydavo tam miške, tipo ten maniakas žmogžudys buvo. Mes tą maniaką pradėjom persekiot xDD Atsimenu kartą jau mušėm, o tada tas maniakas nukrito ant žemės ir mes irgi nukritom, bet stebuklingai vietoj žemės ten buvo kažkokia... kažkokia wtf eglės šaka. Tai tas maniakas atsikėlė greitai ir pasakė kažką panašaus į "Ant eglės kritęs riešutu nevirsi (xDDD)" ir nuėjęs už kelių metrų atsistojo, tai aš pašokau ir paskui jį lekiu, o Matteh toks užhipnotizuotas guli ir žiūri kažkur xD Aš pradėjau tą maniaką mušt, ir žiū jis tokį baisinį peilį išsitraukė, pagalvojau šakės jau xD Tada iš krūmų iššoko Matteh, su tokiu peiliuku nudūrė tą maniaką ir pasakė "Tiesiai į paširdžius" xDD The end.
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-12-08, 17:53

Cia tai gerasxD -''Tiesiai i pasirdzius''xDD
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-12-08, 18:54

haaa čia tai geras xD ant eglės kritęs riešutu nevirsi xD epic xD
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2010-12-23, 13:56

Lawl, čia prieš kokias 3-4 dienas persižiūrėjau Sunburn klipą tai vėl sapnavau Muse xDD
Pamenu, kad pirma mokykloj aš su savo klase ten kažkokius sumuštinius sporto salėj darėmės, o po to ėjom į aktų salę pažiūrėt ten kažkokio aukciono. O ten veidrodį iš Sunburn klipo pardavinėjo, bet niekas nežinojo, kad ten Muse vaidenosi, tik aš xDD pirma aš lyg 20Lt (tik tiek teturėjau ._.) pastačiau, o tada kažkas iš kart 1200Lt pastatė, tai niekaip jau neišėjo nusipirkt. Aš lyg supykau ar kas ten buvo ir apibėgau mokyklą dėl kažko, o tada vėl grįžau į tą aktų salę ir žiūriu to veidrodžio kainos jau virš 7 milijonų. Vos plaukų nuo galvos nesiroviau xD palaukiau nakties, pavogiau tą veidrodį ir parsinešiau namo ^^ Ir pradėjo vaidentis tam veidrody Muse kaip ir maniau, tai sau laiminga spoksojau xD
Atgal į viršų Go down
Bellamy
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-03-07
Age : 30
Miestas : vilnius, london

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2011-03-10, 23:05

Oh daug esu sapnavus.Viena karta sapnavau, kad Matthew grojo "akropolyje" kazkokia daina ir as viena stovejau visiskai prie scenos ir sokinejau is laimes ir neitema dainavau lietuviskai "Atvykit i mano urvaa!" tada Matt'o gitara uzsidege ir visas "akropolis" supleskejo xD

Žodžiu per muzikos pamoką mums reikia klausyti dainų ir parašyti kas atlieka pvz (fortepijonas, smuikas ir t.t) ir parasyti tris ta muzika apibudinancius zodzius.Tai aš sapnavau, kad muzikos mokytoja pakvietė MUSE į mokyklą.As pradejau saukti:MUUUUUUUUUSE I love u.Ir tada jie pradejo groti The small print.As ten kaip isprotejus buvau o visi tik parase i sasvini ka reikia ir kap visada pradejo kalbetis.Tada as pagalvojau gal jus idiotai?Kaip gali buti tokia nepagarba MUSE'ui.Paskui ta daina baiges ir as per visa puslapi parasiau AWESOME ir mokytoja manes paprase atnesti sasvini ir ji man parase dvejeta.
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2011-03-12, 13:55

Va cia tai geras:D
Sudege akropolisxD
Atgal į viršų Go down
Mrs Bellamy
Susipažįsta su Muse
Mrs Bellamy


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-01-10
Age : 25
Miestas : Utena

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2012-01-11, 16:40

Daznai pas mus i mokykla atvaziuoja koncertuot visokios ale zvaigzdes ir saleje yra toks stalas kur autografus dalina

Tai va mano sapnas:

Sapnuoju kad Muse koncertuoja mano mokykloje, Matt groja SMBH, visi taskos belekaip o jis i mane rodo ir be galo sypsosi. Tada baigiasi visas koncertas ir Muse eina dalinti autografu. Prieinu prie to stalo su visais ir matau kaip mano didziausia priese(ji nekencia Muse) atsisedusi ant to stalo su autografu rankose ir kalba su Matt. Po to ji prieina prie manes ir sako : ''As pirma gavau jo autografa ir tu tokio niekada negausi!''. As tik nusijuokiau ir tada pabudau. erm


Jis va taip i mane rode big smile : Muse Sapnai - Page 2 22278302906710597300438
Atgal į viršų Go down
Raminta from kupiškis
Susipažįsta su Muse
Raminta from kupiškis


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-08-19
Age : 24
Miestas : gal jau supratot, kad iš kupiškio ;D

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2012-08-20, 10:18

kaip jums pavyksta MUSE susapnuot? Man niekaip! Pries miega ir ju dainu klausaus, ir nuotraukas kompe ziuriu, ir lovoj guledama apie juos galvoju, kartais tycia su ausinem uzmiegu, kad pasamonej ju dainos skambetu, tikedamasi, kad ji (pasamone) sukurs kai ka nerealaus ir MUSE'isko... NIEKO!! Kuo as nusikaltau!? cry
gal galit kai ka patart?
Atgal į viršų Go down
http://www.pinkfuzzyanimalsfan1.tumblr.com
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2012-08-23, 23:39

būtų gerai koks nors receptas kaip susapnuot Muse big smile man tai pavyksta visai netikėtai, pvz šiąnakt susapnavau. pirmąkart ryškiai mačiau Matthew :p buvau kažkokiam klube Vilniuj, ir kai įėjau į vidų, dainavo Muse. mačiau kaip Matthew dainavo, jo balsas užkimo, tai atsigėrė raudono vyno ir pradėjo vėl gerai dainuot. tada netoli jo pradėjo staipytis nevykę šokėjai tai jis nubėgo į tokios didelės baisios scenos kitą galą. cool buvo kažkokiu senovišku baltu kostiumu, kas man pasirodė keista big smile nesuper daug, bet buvo faina :p
Atgal į viršų Go down
Raminta from kupiškis
Susipažįsta su Muse
Raminta from kupiškis


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-08-19
Age : 24
Miestas : gal jau supratot, kad iš kupiškio ;D

Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty2012-08-24, 19:18

Pavydžiu, aš tai jų nesusapnuoju cry
gerai, jad ištikrųjų koks receptas būtų...
Atgal į viršų Go down
http://www.pinkfuzzyanimalsfan1.tumblr.com
Sponsored content





Muse Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse Sapnai   Muse Sapnai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Muse Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muse - Uno
» Muse Latvijoje
» Muse: For Dummies
» Muse to support U2... again
» Muse - Bliss

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Grupė :: Muse-
Pereiti į: