muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!

Go down 
+8
megameda
AlienAssassin
Mirta
Milda!*
kaulieber
skirmantė
collar
degtukų dėžutė.
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty2010-08-05, 18:10

dieve, kaip as norejau vaziuot... cia mano zlugus svajone.. :( siuliau puskei, siuliau draugei, siuliau tetai, bet visos nesutiko... :( :( :( taip arti bus muse, bet negalesiu pamatyt.. :( buvau jau viska paskaiciavus, jau vos ne bilietus pirkau, bet... :( cry cry cry
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty2010-08-05, 18:29

Džyzas, tuoj apsibliausiu.
Aš kaip tik 21d. būsiu prie Krokuvos, bet negalėsiu jų pamatyti. Didesnio Scheisse dar nebuvo. Tėčio draugo vestuvės, visa šventė bus vakare. Eina ant dviejų raidžių, po paraliais.
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty2010-08-08, 16:50

oh god... vakar buvau ekskursijoj Lenkijoj... ne krokuvoj, bet visviena... dar kaip tik state scena kazkokiam koncertui, tai taip nezmoniskai nerealiai pakilo noras sugrizt i Lenkija 21 diena.... :( :( reikia ka nors ikalbet... kas vaarot? big smile big smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą! - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muse - Uno
» Muse Latvijoje
» Muse: For Dummies
» Muse to support U2... again
» MUSE laimėjo MTV VMA apdovanojimą!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Muse :: Naujienos-
Pereiti į: