muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kas jums labiausiai patinka apie Muse?

Go down 
+2
jovita
Wolfpaw
6 posters
AutoriusPranešimas
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2010-12-10, 15:37

Man labiausiai patinka... daug kas xD patys nariai, dainos ir t.t. vienas iš nerealiausių faktų, kad jie bent be kokios fonogramos dainuoja, ir ant scenos užlipę jaučiasi kaip namie xD I mean, iš visų juokingų video Youtube'ėj galima matyt, kad jie nebijo padurniuot xDD ir senesnės grupės, kurių klausiausi buvo tokios... paprastos. Vienos žinojau gitaristo, kitos vokalisto vardą ir pavardes ir dainas, to pakako. Irr, man nelabai patiko faktas apie vieną tokią, grupę, kad kas antras žodis "fuck" ir taip rimtai, be jokio... kad ir juodojo, nevarbu kokio, humoro xD O Muse toki... keistuoliai xDD Į juos žiūrint bent "galima vitamino C prisigaminti". Ir jų dainos tobulai tinka, kai būna supa-dupa sukakota nuotaika. Aš amžinai per anglų užtraukiu "I have played in every toilet" xDD
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2010-12-12, 13:05

O taip, kaip buna labai labai prasta nuotaika uztenka youtube ju funny paziuret. Ech ir kaip sakiai vitamino c tai eina sau kiek gali prisigamint:DDDDD
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2010-12-12, 17:24

Man apie juos patinka...viskas. Labiausiai, zinoma, dainos ir jie patys, ju juokeliai, issidirbinejimai, t.t. ;D Ir vistiek patiks, kad ir ka besumastytu ateityje. roll eyes
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2010-12-12, 18:35

gosh.. man jie patinka kad yra nerealūs!!! big smile big smile jie man dievai, viskas man patinka. o jei apie nuotaiką- tai man nebūtinai turi būti funny videos. man užtenka ir dainų, man Muse kaip terapija- jei sakuda galvą, bloga nuotaika, dar kas nora, man visad padeda Muse... ir dar niekaip negaliu nustot galvot (bent jau paskutiniu metu) kaaaaip yra fantastiška kad atradau Muse ir..nemoku pasakyt xD kad... ai, anyway, užplaukė čia man xD :p
Atgal į viršų Go down
IevaMuse
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-08

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2011-01-23, 16:16

Jie yra labai talentingi ir MUSE dainas atskirsi iš tūkstančio nors esi girdėjes tik vieną dainą.Pvz Thirty seconds to mars grupės dainas maišau su kitom grupėm nors esu jų fanė, bet vistiek Muse myliu labiausiai, turbūt dėl tokio Matthew sweet balso ir šeip visokių jų spoof'ų ir įvaizdžio, bet tiesą sakant anksčiau kai jie buvo tokie crazy man labiau patiko. heart
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2011-01-24, 18:47

Aha, aš irgi žiaaauriai pasiilgstu senųjų crazy Muse, jų neiššifruojamų dainų, crazy scream per koncertus, galų gale Matthew sex face :p ir ypač- spalvotų mafoo big smile nu iš esmės tos senosios jų dvasios heart
Atgal į viršų Go down
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty2011-02-26, 14:08

Patinka visų pirma muzika. Tokia, kurios, jei atvirai, tikrai nerasčiau su kuo sulygint. Melodijos, rifai. Galų gale, dainų žodžiai ne tai, kad apie meilę ar kitomis primityviomis temomis, o apie...visokias sąmokslo teorijas ir pan., pati domiuosi tom sąmokslo teorijom, tai MUSE dainos ir Matt išmintis jose skatina jų dar daugiau klausytis. big smile
Taip pat labai patinka kaip žmonės. Kažkokie trys keistuoliai, nusišneka ir jiems nerūpi, tokie grynai down-to-earth. Myliu labai dėl to. big smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas jums labiausiai patinka apie Muse?   Kas jums labiausiai patinka apie Muse? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kas jums labiausiai patinka apie Muse?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Su kuriuo Muse narių labiausiai norėtum...
» Kiek jums iš tikrųjų metų
» Ką manai apie...?
» Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką
» Muse - Uno

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Off-Topic :: Muzika-
Pereiti į: