muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Radiohead (Eargasmic)

Go down 
+2
Lyle.
Unbroken
6 posters
AutoriusPranešimas
Unbroken
Susipažįsta su Muse
Unbroken


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-01-29
Age : 30
Miestas : Utena

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-01-29, 13:51

Ką manote apie juos?

Man jie antra grupė (po Muse). Šiaip, tikrai nereali grupė: uber-kietas vokalistas Thom Yorke, utopinis gitaristas Jonny Greenwood, taip pat kiti trys likę nariai puikūs. Visi albumai geri (prasčiausias Pablo Honey, bet jis pirmas, o ir šiai net ir būdamas prasčiausias Haed'ų vis tiek yra geras).

Mėgstamiausias galbūt Hail To The Thief, bet šiaip ir In Rainbows, ir OKC, ir The Bends, ir Kid A, ir Amnesiac - visi lygiavertiški ir nors muzika skiriasi kaip diena ir naktis, bet kokybė išlieka. smile

Šiaip moku grot ne vieną dainą jų: Creep, I Might Be Wrong, Lucky, Karma Police and so on and so on...

Žodžiu, labai laukiu ką jie šiais metais sukurs. So friggin'-excited!

Ką jūs manote apie šią grupę?


Paskutinį kartą redagavo Unbroken, 2011-02-14, 17:34. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Unbroken
Susipažįsta su Muse
Unbroken


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-01-29
Age : 30
Miestas : Utena

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-02-14, 17:34

Šį ryt jie paskelbė, kad po 5 dienų bus išleistas naujas albumas - The King Of Limbs! NESVEIKOS NAUJIENOS. Jau galima užsisakyti, bet nėra nei track-listing'o, nei jokių užuominų, kaip jie skambės. Aišku, jie negali nuvilti, jie juk Radiohead'ai!
Atgal į viršų Go down
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-02-18, 19:52

Na va, štai ir pasirodė. (: ir man LAAABAI patinka. heart
Atgal į viršų Go down
Unbroken
Susipažįsta su Muse
Unbroken


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-01-29
Age : 30
Miestas : Utena

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-02-19, 11:11

Lyle. rašo:
Na va, štai ir pasirodė. (: ir man LAAABAI patinka. heart

Jo, nerealus albumas. Labiausiai patinka Give Up The Ghost, Morning Mr. Magpie, Little By Little ir visos kitos likusios dainos. big smile big smile Beje, gali būt, kad tai dar ne viskas. smile
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 28
Miestas : Kaunas

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-02-21, 21:21

Visas albumas yra tobulas.
This is ART. heart
Atgal į viršų Go down
Flightless.
Moka visų Muse dainų žodžius
Flightless.


Pranešimų skaičius : 236
Join date : 2010-05-23
Miestas : Kaunas

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-02-22, 15:06

Creep tik seniau paklausydavau, bet šiaip tai man jie nelabai prie širdies. O ypač tas vokalistas. Nežinau net kodėl, bet baisiai jo nemėgstu.
Atgal į viršų Go down
Unbroken
Susipažįsta su Muse
Unbroken


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-01-29
Age : 30
Miestas : Utena

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-03-25, 15:35

Pirmadienį, Vilniuje, 12 h - parduotuvėje "Muzikos Bomba" dalins Radiohead laikraštuką "THE UNIVERSAL SIGH". Šis laikraštis bus nemokamai dalinamas daugelyje didžiųjų pasaulio miestų. Daugiau informacijos: http://www.theuniversalsigh.com/locations.

Jei kas gyvenat netoli "Muzikos Bombos" (adresas yra šitoj svetainėj), gal galit paimt šį NEMOKAMĄ laikraštį ir atsiųsti paštu (ar autobusu). Kaip Radiohead fanui man jis labai svarbus, juolab tai pasaulinio masto dalykas. Jis bus pradėtas atidavinėti 12.00 valandą (vidurdienį). Žodžiu, jei kas galit padėt - parašykit PM. smile
Atgal į viršų Go down
BruVi
Susipažįsta su Muse
BruVi


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-15
Miestas : Vilnius

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2011-12-22, 20:00

Gal kai ką ir įžeisiu, bet tai viena iš mano nemėgstamiausių grupių smile)
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty2012-07-08, 19:20

Nuostabią jie muziką kuria, bet man visada užkliūna Yorke'o sudėtingas charakteris. Matt ir Dom yra jį susitikę, bet kiek mačiau, labai nemandagus buvo Radiohead (Eargasmic) 508142

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Radiohead (Eargasmic) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Radiohead (Eargasmic)   Radiohead (Eargasmic) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Radiohead (Eargasmic)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Off-Topic :: Muzika-
Pereiti į: