muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kaip atradote Muse?

Go down 
+23
exo
IevaMuse
Wolfpaw
Livjukas
whatever
Dzenetuxxx
Flightless.
mattersmatter
Violeta
jovita
Goda
AlienAssassin
Lyle.
PadėjėjasBobas
rožinis zefyriukas.
Miliooosha
degtukų dėžutė.
megameda
Milda!*
exogenesis
Vaida
Korni
Mirta
27 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:01

Naa, kokia jūsų Muse atradimo istorija, kokia pirma išgirsta daina? roll eyes ;D
Atgal į viršų Go down
Korni
Žino, kiek CD išleido Muse
Korni


Pranešimų skaičius : 128
Join date : 2010-03-28
Age : 29
Miestas : Telšiai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:03

visa garbė atitenka filmui 'Seven Pounds' ir Nirvana'ai.
o dabar tu skelk, Mirtul big smile
Atgal į viršų Go down
http://www.twitter.com/K_Muser
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:13

Kažkada labai seniai buvo toks žurnalas kaip UPS ir jame buvo Muse plakatas. Nu ir aš vis žiūrėjau ir žiūrėjau į tą plakatą ir sumąsčiau kad vokalistas dailus. *facepalm* Net neklausiusi dainų pasikabinau tą plakatą virš stalo. Ir tik vėliau, pasitaikius progai parsisiunčiau "Starlight". Daina gal buvo visai nieko, bet ne pakankamai gera, kad užkabintų. Tai buvo gall 2006-ieji, gal 2007-ieji, tiksliai nebepamenu.
Tada užėjo Twilight banga, nusprendžiau pasiklausyt tos "Supermassive Black Hole". Norėjau suteikt Muse dar vieną šansą mane sužavėt. Bet jiems nepavyko, nes man ta daina visiškai nepatiko. Visiškai visiškai. xD
Ir tada netyčia žiūrėdama MTV pamačiau jų klipą "Supermassive Black Hole Live From Shepherds 2006". Pastebėjau, kad gyvai tai jie nesveikai groja, negalėjau atplėšt akių, ta SMBH melodija, vokalas, ir šiaip, visa atmosfera persisunkianti per televizoriaus ekraną...big smile
Nu tada ir prasidėjo xD
Atgal į viršų Go down
Vaida
Susipažįsta su Muse
Vaida


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-03-28

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:16

Na as MUSE pažinau Twilight dėka.. roll eyes
Atgal į viršų Go down
Korni
Žino, kiek CD išleido Muse
Korni


Pranešimų skaičius : 128
Join date : 2010-03-28
Age : 29
Miestas : Telšiai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:27

o taip, pirma daina, dar nepasinešus, tai 'Escape', o vėliau SMBH.
roll eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.twitter.com/K_Muser
exogenesis
Niūniuoja pagal Muse dainas
exogenesis


Pranešimų skaičius : 74
Join date : 2010-03-28
Age : 31
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 17:30

tas twilight... buvom susitarusios su drauge nežiūrėt, bet ji sulaužė mūsų susitarimą ir aš nusprendžiau pažiūrėti. išgirdau smbh, tada dar kartą perklausiau youtube. negaliu sakyt, kad labai patiko, bet na, gera daina pasirodė. vėliau youtube rekomendavo man exo-politics. va nuo tada viskas prasidėjo. big smile
šiaip tikrai žinau, kad pirma išgirsta daina buvo space dementia, tik nežinojau nei dainos pavadinimo, nei grupės kuri ją atlieka.
Atgal į viršų Go down
http://exogenesis022.deviantart.com/
Milda!*
Žino, kiek CD išleido Muse
Milda!*


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2010-03-11

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-28, 20:36

naaa, vieną gūdų žiemos vakarą su drauge vaikščiojom, ir ji kažkaip įjungė šitą dainą in da tlf, aš taip klausiau ir jau nuo pirmų dainos sekundžių patiko o kai užplėšė Matthew Super massive black hole big smile tai susileidau ir nuo tada big smile
heart heart heart
Atgal į viršų Go down
megameda
Admin
megameda


Pranešimų skaičius : 817
Join date : 2010-03-22
Age : 34

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-29, 10:51

hmz cia ziuriu daug kas po SMBH uzsikabino ;D as kiek pamenu irgi ta daina pirma isgirdau pas drauga viena.bet tada dar taip neuzsikabinau.tada vienoj kelionej netikras brolis dave klausyt ju gyvai atliekamu dainu.tada jie dar labiau mane sudomino.o galutinai as ant ju pasinesiau kai dede padovanojo "absolution tour" dvd.va tada supratau kokie jie nerealus ;D taigi su Muse jau kazkur 4metus gyvenu.
Atgal į viršų Go down
degtukų dėžutė.
Admin
degtukų dėžutė.


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2010-03-10
Age : 28
Miestas : Vilnius.

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-29, 10:55

garbė tėčiui, kuris siunčia visą naują muziką, kuri jį bent kiek sudomina. big smile

nors... ai, ne, pradžia tai buvo, kaip per VH1 pamačiau ir išgirdau Undisclosed Desires dainos klipą. roll eyes

tada prašiau, kad atsiųstų CD, tėtis atsiuntė naujausią, paskui pasirodė, kad visus kitus jis turi jau ir... taip viskas ir prasidėjo. big smile
Atgal į viršų Go down
https://muse-lt.forumlt.com
Miliooosha
Žino, kiek CD išleido Muse
Miliooosha


Pranešimų skaičius : 148
Join date : 2010-03-22
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-03-29, 12:35

pagrinde tai po twilight. bet pasirodo, kad keletą jų dainų kompe dar iš anskčiau anskčiau turėjau
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-15, 20:21

Pirmoji daina buvo SMBH, kurią žinoma išgirdau "saulėlydyje". Atsisiunčiau, bet negaliu sakyti, jog man ji žiauriai patiko. O paskui Paulina mane apšvietė, kad kurs Muse fanų forumą, tai pamaniau, kad reik pasidomėt jais. Na ir gailiuosi, kad pasidomėjau, žiauriai žinokit gailiuosi. : DDDDDD
Atgal į viršų Go down
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-19, 17:52

Aš jau prieš kokius 3 - 4 metus apie Muse žinojau, mano sesės jų šiek tiek klausydavo (ir dabar kartkartėm klauso), labai visąlaik patiko Time is Running Out . Ir prieš kokius 3 metus buvau nusprendus, kad reikia jų daugiau paklausyt, gal patiks, bet iš kitų dainų tik Starlight tada užkabino, ir pradėjau klausyt jau dviejų dainų, bet tik tiek. Pažiūrėjau Twilight, bet SBH visai neatrodė kažkas ypatingo . Ir visgi Twilight vis vien mane atvedė prie Muse, nes perskaičiau New Moon ( o ką?! xD Buvo įdomu pasižiūrėt kodėl visi taip giria tas knygas !) ir pažiūrėjau, kad Stephenie dėkoja Muse už įkvėpimą, tai pabandžiau ir vėl jų paklausyt, ir įsimylėjau roll eyes
Taip kad viskam savas laikas ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-19, 20:22

Na, sesė klausydavos kokių dviejų Muse's dainų, patiko. Paskui buvau draugės gimtadieny, ir draugė paleido dainą Starlight, paklausiau kas dainuoja, sako Muse. Labai pasivežiau, parsisiunčiau daugiau dainų, ir taip galutinai užsikabinau. ;>
Atgal į viršų Go down
AlienAssassin
Moderatorius



Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-03-22

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-19, 20:29

Buvau per mtv girdėjus SMBH,nelabai patiko,paskui draugė užrodė porą dainų ir pamišau!
Atgal į viršų Go down
Goda
verta aplankyti Muse koncertą
Goda


Pranešimų skaičius : 619
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Miestas : Kaltinėnai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-27, 14:21

Muse atradau beziuredama ,,TWILAIGHT,,
drauge atrado dainas ir dar daugiau dainu razz
poto suzinojom kas atlieka
ir va... Mes jau FANES big smile big smile big smile big smile big smile big smile heart
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-27, 16:35

MUSE atradau bežiūrėdama ''twilght''kai išgirdau''supermassive black hole'' ta daina man pasidarė idomi ir užsimaniau sužinoti kas ta daina atlieka...Na ir dabar Muse mane ''užkabino'' ir nepaleidzia roll eyes wink ! roll eyes roll eyes roll eyes
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-27, 18:38

As tai jutubėj ziurejau kazkoki video, ir grojo Muscle Museum. And than - one more muser was born.. big smile
Kaip ir visi, buvau SMBH girdejus, bet manes visai nekabino ji (ir dabar nelabai kabina :DD).
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-04-27, 18:46

Ne visos dainos uzkabina, bet daugelis tai taip... smile
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-05-17, 17:10

Na, as tai pirma karta isgirdau (ir pamaciau) Muse per MTV, kai buvo visas tas SMBH craziness. tada dar nlb apskritai dainu klausiau, nebent kokio popsiuko (lololol). ir, kiek damenu, tai ZIAURIAI negalejau apkesti tos dainos - ji man tokia grubi ir tiesmuka pasirode, o klipas vapse slykstus ;DD bet aisku nezinojau kas dainuoja ir nenorejau zinot, tik pamenu, kad skundziausi tevams apie sita bjauria daina ir kad negaliu suprasti kodel ji tuomet karaliavo topuose.
O veliau... na zinoma, Twilight uzvede ant kelio, kas gi daugiau xD kai ziurejau ta filma kine, net nebuvau Twilight fane, tiesiog seip ejau del idomumo - gal patiks, ka gali zinoti. ir toj vietoj, kai prasidejo beisbolo scena, uzgrojo SMBH. as tiesiogine prasme isvirtau is koto ;DD kokia ironija - pries kelis metus norejosi begti klykdamai nuo sios dainos, o stai praejo kiek laiko ir as supratau kad mano skonis muzikoje pasikeite big smile po to gryzau namo ir visa nakti negalejau uzmigt - galvojau apie ta scena (bet ne apie daina kazkodel). later, nusprendziau atsidownloadint ta filma, ir dar karta perziurejau. po to gavau DVD ir dar mazdaug 6 kartus perziurejau xDDD draugem irgi patiko ta daina. tuomet nusipirkau Twilighto knyga, potom New Moono. pamaciau Steph uzrasus apie Muse, ir tada, TIK TADA, nusprendziau pasinaudoti visagaliu googlu ;D tokiame BEE mp3 portale perklausiau kitu Muse kuriniu, kaip Soldier's Poem ir Assassin. man jie netiko ne pro kur. parsisiunciau SMBH. klausiau koki menesi. atsibodo. mano klasiokus irgi jau sunervavo sita daina, mano pastoviai leidziama xD tada VEL sumasciau kad reikia pasitikrinti savo klausa ant kitu ju dainu ir galu gale as pasinesiau ne tiek ant dainu, kiek ant Matto ;DDD o poto jau prasidejo... tokie dalykai kaip ieskojimas privataus gitaros mokytojo, lankymas akustines gitaros puse metu, ir dabartinis svaigimas apie elektrine gitara... Like a Star @ heaven


Paskutinį kartą redagavo mattersmatter, 2010-07-26, 20:11. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Flightless.
Moka visų Muse dainų žodžius
Flightless.


Pranešimų skaičius : 236
Join date : 2010-05-23
Miestas : Kaunas

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-05-24, 20:44

Kaip ir daugelis atradau per Twilight. Paskui draugė atsiuntė youtube nuorodą su live SMBH wambley stadium'e, paklausiau ir net nežinau...atrodė, kad tokios tobulai skambančios dainos dar nebuvau girdėjus. big smile Prasidėjo MANIJA tos dainos, kelias savaites visiškai nieko nesiklausiau tik SMBH live'ą tą big smile Abi su drauge tiek svaigom, filmavom vaizdelius (į kuriuos net žiūrėt negaliu big smile) big smile Na paskui pradėjau ieškot kitų dainų ir iki šiol Muse dar manęs nepaleidžia roll eyes
Atgal į viršų Go down
Dzenetuxxx
verta aplankyti Muse koncertą
Dzenetuxxx


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2010-03-26
Age : 30
Miestas : Telšiai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-07-25, 20:55

Aš per Guitar Hero 3 (Ten buvo Knights Of Cydonia), kaip užsivežiau ant dainos taip ir ant visos grupės vėliau...
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-07-27, 21:07

As tai apie Muse suzinojau is Twilight, bet pastebejau kad kuo labiau klausau Muse, tuo maziau man patinka twilight big smile
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-07-31, 14:29

Bliambački, visi Muse čia per Tvailaitą sužino.:DDD
Atgal į viršų Go down
Livjukas
Susipažįsta su Muse
Livjukas


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-08-11
Miestas : Tauragė ;]

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-08-11, 12:11

Saulėlydžio gale S. Meyer dėkojai šiai grupei... Nutariau paklausyt jų dainų... Taip ir sužavėjo mane Muse. ;]
Atgal į viršų Go down
Dzenetuxxx
verta aplankyti Muse koncertą
Dzenetuxxx


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2010-03-26
Age : 30
Miestas : Telšiai

Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty2010-09-29, 19:48

Viso šio filmo mačiau kažkur 3 min. - ta vieta kur groja SMBH
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip atradote Muse? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip atradote Muse?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Muse Sapnai
» Muse - Uno
» Muse: For Dummies
» Muse Dainos
» Muse + filmai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Grupė :: Muse-
Pereiti į: